مزایای وردپرس

مزایای وردپرس چیست ؟

wordpress-;ogo-soaad

مزایای وردپرس

در این مقاله قصد داریم برخی از توضیحات درباره مزایای وردپرس را ارائه دهیم و امیدواریم که شما هم تصمیم خوبی برای ایجاد یک سایت وردپرسی بگیرید.

وردپرس چیست ؟

شما احتمالا تا حالا نام وردپرس را شنیده اید.با این حال اگر هم نشنیده باشید سوالی که برایتان پیش می آید این است که وردپرس چیست؟

وردپرس نام یک سیستم مدیریت محتوا است (cms) که در سال ۲۰۰۳ توسط چند برنامه نویس توسعه داده شد.وردپرس مدیریت سایت ها را بسیار راحت کرد و باعث شد که میلیون ها نفر در سراسر جهان از آن برای مدیریت وبسایت خود استفاده کنند.

پیشرفت وردپرس

وردپرس فاصله زیادی را بین خود و رقبایش ایجاد کرد و اغلب اولین انتخاب هر کس برای مدیریت وبسایت شان است.

قالب ها و افزونه های آماده

رابط کاربری دوستانه و همچنین بروزرسانی های مداوم ، وردپرس را به یک سیستم بسیار فدرتمند تبدیل کرده است.اما یکی از بهترین ویژگی های که وردپرس برای مدیران فراهم می کند استفاده از افزونه است.با افزونه ها پیدا کردن چیزی که مدیریان وبسایت به آن نیاز دارند بسیار آسان می شود و سپس می توانند بعد از دانلود کردن شان ، آن ها را در پنل وردپرس نصب کنند.

همچنین قالب های آماده بسیار زیادی برای وردپرس وجود دارد که آن را محبوب تر از سایر سیستم های مدیریت محتوا می کند.اگر شما به دنبال خرید یک افزونه یا یک قالب وردپرس هستید ؛ فروشگاه های خوبی برای انجام این کار وجود دارند.دو تا ازین فروشگاه ها برای خرید افزونه ها و قالب های وردپرس themeforest و codecanyon هستند.

الگوهای سئو

وردپرس همچنین با الگوهای سئو (SEO) سازگار است و یک وبسایت وردپرسی نمره خوبی از seo را کسب می کند.وردپرس می تواند یکی از بهترین ابزارهای آنلاین مدیریت باشد که با الگوهای سئو سازگار است.

دیگران خوانده اند  انتقال سایت از لوکال هاست به هاست واقعی

ووکامرس (Woocommerce)

woocommerce-logo-soaad

مزایای وردپرس

ووکامرس یکی دیگر از مزایای وردپرس است.ووکامرس در واقع یک سیستم فروشگاه وردپرس است که ویژگی های عالی را برای فروشگاه های آنلاین فراهم می کند.امروزه بسیاری از فروشگاه های آنلاین نیز از ووکامرس استفاده می کنند و روزانه به کاربران آن اضافه می شود.

چند کاربره بودن

یکی دیگر از مزایای وردپرس چند کاربره بودن آن است.با استفاده از وردپرس شما می توایند وبسایت خود را با چندین کاربر مدیریت کنید.قابلیت چند کاربره بودن وردپرس این اجازه را به شما می دهد تا دسترسی های محدود و دلخواه تان را به هر کاربر بدهید و دیگر نگران امنیت پنل مدیریت وبسایت خود نخواهید بود.

کلام پایانی…

در مقاله ای که خواندید برخی از مزایای وردپرس را مشخص کردیم.اما بطور خلاصه و کوتاه اگر شما تا حالا وبسایت وردپرسی ایجاد نکردید ، الان این کار را انجام دهید.پشیمان نخواهید شد.

منبع