متمایز کردن نظرات نویسنده در وردپرس

customization-comments-in-wordpress

متمایز کردن نظرات نویسنده در وردپرس

در بیشتر سایت ها، تشخیص نظرات نویسنده برای کاربران بسیار سخت است. به همین دلیل است که بسیاری از سایتهای وردپرسی، نظر نویسنده را با ایجاد یک رنگ پس زمینه متفاوت، اضافه کردن یک تصویر و … برجسته می کنند. اگر می خواهید بدانید که چگونه نظرات نویسنده در وردپرس را متمایز کنید، پس به جای درستی آمده اید. در این مقاله ما ساده ترین و ابتدایی ترین راه برای برجسته سازی نظرات نویسنده در وردپرس را آموزش می دهیم.

comments-image

وردپرس به طور پیشفرض تعدادی کلاس CSS ایجاد می کند که طراحان و کاربران را قادر می سازد استایل سایت خود را تغییر دهند. از میان این کلاسهای پیش فرض که وردپرس اضافه کرده است، یکی از آن ها به طور خاص برای ظاهر نظرات نویسنده در نظر گرفته شده است.

این کلاس bypostauthor. نامیده می شود که می تواند در بخش commentlist. یافت شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که استایل های مورد نظر خود را با استفاده از CSS اضافه کنید. به عنوان مثال، شما می توانید رنگ پس زمینه  دلخواه ، تصویر خود و … اضافه کنید. توجه داشته باشید: این کد در فایل style.css شما در پوشه قالب تان وجود دارد.

 {} commentlist .bypostauthor.

{} commentlist li ul.children li.bypostauthor.

لازم نیست که نظرات نویسنده را بسیار پیچیده و متمایز کنید.معمولا این تمایز ساده است که باعث برجسته شدن نظر نویسنده می شود. به عنوان مثال، در تصویر زیر نظر نویسنده سایت (Chris Coyier) فقط دارای یک حاشیه بالایی با رنگ زرد / نارنجی است که نظراتش را برجسته می کند.

example-of-highlight-comment-image

نمونه ای از متمایز کردن نظر نویسنده سایت

اگر میخواهید نظرات تان مانند تصویر بالا شود فقط کد زیر را در کلاس هایی که در بالا گفتیم اضافه کنید :

دیگران خوانده اند  تغییر آدرس ایمیل مدیریت در وردپرس

{;commentlist .bypostauthor {border-top: 10px solid #e18728.

{;commentlist li ul.children li.bypostauthor {border-top: 10px solid #e18728.

توجه : البته ما توصیه می کنیم که ترکیب رنگی نظرات تان با ترکیب رنگی اصلی سایت تان مطابقت کند.

مثال زیر می تواند نمونه دیگری باشد.نویسنده سایت (Matt Cutts) نظرات خود را با اضافه کردن بک پس زمینه دلخواه برجسته می کند در حالیکه سایر نظرات دارای پس زمینه سفید هستند.

example-of-highlight-comment-image

نمونه ای دیگر از متمایز کردن نظرات نویسنده سایت در وردپرس

برای بدست آوردن نتیجه ای همانند مثال بالا کافی است کدهای زیر را در فایل style.css قالب خود اضافه کنید :

{;commentlist .bypostauthor {background: #e7f8fb.

{;commentlist li ul.children li.bypostauthor {background: #e7f8fb.

باز هم توصیه میکنیم که رنگ خود را طوری تغییر دهید تا با طرح رنگی سایت شما منطبق باشد.

امیدواریم که این مقاله هم توانسته باشد به شما در متمایز کردن نظرات نویسنده در وردپرس کمک کرده باشد. مثالهای فوق بسیار ساده هستند، اما شما می توانید هر گونه تغییرات دلخواه خودتان را در نظرات سایت تان اعمال کنید.ممنون که تا پایان این مقاله با ما بودید اگر نظر و یا سوالی در مورد متمایز کردن نظرات نویسنده در وردپرس دارد در زیر همین پست با ما به اشتراک بگذارید تا پاسخ آن را دریافت کنید.

منبع : وب سایت wpbeginner