درباره ما

چرا و چگونگی شروع به کار سعاد

اموزش هدف ماست.داستان شکل گیری سعاد برمیگردد به ۴ سال قبل.جایی که چند دانشجوی علاقه مند به برنامه نویسی و طراحی سایت تصمیم به ورود به دنیای کامپیوتر را می گیرند.شاید در ان سال ها کمتر کسی حداقل نسبت به الان اسم وردپرس را شنیده بود و شروع با چنین سیستم و پلتفرمی در کنار کمبود منابع آموزشی مفید و بروز ، مشکلات خاص خودش را داشت.چه کاری جز پیشروی و عبور از موانع در این راه از دست مان برمی آمد؟

ایام گذشت و منابع آموزشی رفته رفته تکامل ، تیم بزرگ تر و پیشرفت مشهود بود.هر چند همچنان جای کار در حیطه آموزشی بسیار زیاد بود و نیاز به آن احساس می شد.

ما بر این باوریم که وجود فضایی برای ارتباط و به اشتراک گذاری علم و تجربه خود با شما علاقه مندان گرافیک و طراحی سایت می تواند باعث پیشرفت دو طرفه شود.ازین رو سعی داریم هر آنچه که می تواند در این زمینه برای شما مفید باشد را برایتان آماده کنیم.هرچند تداوم آموزش همراه با حفظ کیفیت کار آسانی نیست اما در این راه تلاش خود را ضمیمه پشتکارمان می کنیم و هرگز نمی گذاریم کیفیت فدای کمیت شود.

محور محتوا

مقالات

درصد بسیار زیادی از مبحث آموزش متعلق به مقاله های آموزش متنی است که مطالعه آن ها طرفداران خاص خودش را دارد و در مسیر پیشرفت هرگز نمی توان از ان چشم پوشی کرد.تمام سعی ما این است که مقالاتی که برای شما آماده می کنیم بروز و در سطح بالایی از لحاظ علمی قرار داشته باشند.پس ، از بخش مقالات چشم برندارید و تا می توانید از آن ها برای پیشرفت خود استفاده برده و لذت ببرید.

 

 

دانلود فایل

در بخش دانلود فایل بستری را آماده کرده ایم تا بتوانید نسبت به تهیه فایل های مختلف اقدام کنید.در این بخش هم فایل های رایگان و هم فایل های پرمیوم (پولی) قرار دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید.فایل هایی شامل قالب های وردپرس ، افزونه های وردپرس ، مجموعه تکسچرهای فتوشاپ ، براش ، اخرین نسخه نرم افزارهای مورد نیازتان و … در این قسمت قرار می گیرد.قطعا بخش دانلود فایل می تواند ابزار لازم برای حرفه ای شدن شما را فراهم کند.

آموزش ویدیویی

یکی از موثرترین متدهای آموزش نوع ویدیو است.ما در سعاد ازین بخش صرف نظر نکرده ایم و به صورت بسیار فعال در این بخش فعالیت می کنیم.

تلاش ما بر این است تا ویدیوهایی که در این قسمت قرار می گیرد دارای بالاترین کیفیت باشد تا بتوانید نهایت استفاده را از آن ببرید.

 

 

دوره های آموزشی

شما نیز آگاهید که اصلی ترین هدف ما در سعاد اشتراک گذاری دانش و تجربه است و بخش دروه های آموزشی را ایجاد کردیم تا بتوانیم کیفیت بالای آموزشی مان را به کاربران مان که لایق بهترین ها می باشند را نمایش دهیم.دوره های آموزشی برا اساس اولویت نیازهای شما تولید و در اخیتارتان قرار می گیرد.

دوره های آموزشی سعاد تنها شامل دوره های پولی نمی باشد و برای این منظور کاربران مان می توانند از آموزش های رایگان نیز استفاده کنند.آموزش رایگان حق شماست.

ارتباط با کاربران

کاربران سعاد برای ما نقشی فراتر از یک بازدید کننده را دارند.تمامی نقطه نظرات و تجاربی که شما دارید هر چند اندک باشد برای ما بسیار ارزشمند است.ما میخواهیم سعاد برای هر کاربر محیطی باشد برای ارتباط و به اشتراک گذاری دانسته های خود با دیگران.و همیشه سعی داریم تا رابطه ما با کاربران مان رابطه ای کاری-دوستانه باشد.به همین جهت در انتهای هر مطلبی که در سایت منتشر می شود حتما نظرات و سوالات تان را ارسال کنید تا علاوه بر آشنایی با بقیه کاربران سایت بتوانیم با نظرات هم در محیطی دوستانه آشنا بشیم.بخش نظرات بسیار فعال است و طبق تجربه ما ایجاد سوال و نظرات می تواند به شدت در پیشرفت تان کمک کند.